Tradicionalno druženje članova u Park šumi Golubinjak

U organizaciji Hrvatskog sindikata pošte, Podružnice 6 – Rijeka, nakon nekoliko godina prekida uzrokovanih prvenstveno zbog COVID-a, organizirano je tradicionalno druženje članova HSP Podružnice 6 te njihovih gostiju i prijatelja iz drugih podružnica u Park šumi Golubinjak.

Na svježem goranskom zraku uz opojne mirise mesnih delicija pripremljenih od Rosijevih majstora roštilja i ohlađeno piće, popraćeno živom muzikom iz repertoara novih i vječnih hitova pripremljenih od glazbenog majstora Prleta, cjelodnevno druženje naših članova prošlo je u hipu.

Zahvaljujemo svim našim članovima i prijateljima koji su se odazvali pozivu na druženje, sa željom i nadom da nas više ništa neće spriječiti da se na istom mjestu okupimo i dogodine, nadamo se u još većem broju.