ODRŽAN MEMORIJALNI TURNIR „PETAR EKMAJER – PERO“

I ove godine Hrvatski sindikat pošte organizirao je tradicionalni memorijalni turnir Petar Ekmajer – Pero i obilježio dan Podružnice Slavonski Brod.
Turnir se održao na terenima s umjetnom podlogom na stadionu kraj Save. Ove godine Brođani su bili posebno motivirani jer su pobjedu posvetili nedavno prerano preminulom poštaru Zlatanu Iličiću, koji je sudjelovao na svim turnirima, druženjima i putovanjima u organizaciji Hrvatskog sindikata pošte.
Prvo mjesto osvojila je ekipa: HRVATSKI SINDIKAT POŠTE SLAVONSKI BROD
Drugo mjesto: EMI
Treće mjesto: OSIJEK – BROD
Za najboljeg vratara proglašen je DARIO KRAJNOVIĆ.
Ovim putem upućujemo čestitke svim sudionicima turnina na sudjelovanju i izdržljivosti na 32 stupnja, koliko je iznosila temperatura taj dan.
Druženje se nastavilo u Sportsko rekreativnom centru Poloj do kasnih večernjih sati, uz odličnu hranu, pjesmu i zabavu.
Veseloj atmosferi svakako su pridonijeli zvuci harmonika, jer poznato je da je harmonika jedan pozitivan instrument koji nikog ne ostavlja ravnodušnim.
Hvala svima. Vidimo se sljedeće godine!