POVOLJAN ODMOR I LJETOVANJA U PREDSEZONI I POSEZONI

Sve članove Hrvatskog sindikata pošte obavještavamo da ćemo od 17. veljače 2014., započeti primanje prijava za odmor u smještajnim objektima Plave Vale i to samo za turističku predsezonu i posezonu u 2014. godini. CIJENE smještaja za članove Hrvatskog sindikata pošte i njihove obitelji su promotivne i iznimno povoljne te se kreću od 60 do 120 kuna po danu, ovisno o veličini apartmana i lokaciji.
Veliki popusti na cijene smještaja koji iznose 60-70% u odnosu na redovne cijene, daju članovima našeg Sindikata mogućnost uživanja u najljepšim hrvatskim turističkim destinacijama. Svakog našeg člana, koji u vremenu od 01.04. – 08.06. (predsezona) i 16.09. – 31.12. (posezona), namjerava svoj odmor provesti u nekom od naših odmarališnih objekata, a to su: Punat na Krku, Rogoznica, Bol na Braču, Vrboska na Hvaru i Mlini kod Dubrovnika, pozivamo da popunjeni obrazac za prijavu, koji se može naći na internetskoj stranici www.sindikat-hsp.hr ili kod Vašeg sindikalnog povjerenika, pošaljete poštanskom pošiljkom na adresu Radićeva 12, 10000 Zagreb ili fax-porukom na broj 01 4929 676 ili na e-mail blagajnahsp@h.s.p.t-com.hr, zaključno do 10. ožujka 2014. Za turističku sezonu u 2014. raspored smjena bit će organiziran na bazi sedam noćenja (ponedjeljkom), osim za smještaj u Vrboskoj na otoku Hvaru, gdje su smjene određene na bazi 10 noćenja. Sve ostale informacije vezane uz korištenje naših odmarališnih objekata, možete pročitati na našoj internetskoj stranici www.sindikat-hsp.hr ili upitati na brojeve 01 4686 087 ili 01 4686 088.