“67 JE PREVIŠE” – PRIKUPLJENO 748.624 POTPISA

U organiziranoj povorci, predstavnici inicijative “67 je previše” zajedno sa sindikalnim aktivistima predali su predsjedniku Hrvatskog sabora Gordanu Jandrokoviću 65 kutija sa 748.624 prikupljena potpisa – dvostruko više nego što je potrebno za raspisivanje referenduma protiv produljenja radnog vijeka. Prije dolaska u Sabor, okupili su se na Katarininom trgu. Simbolično, donijeli su 65 kutija jer je sve više – previše, poručuju. Očekuju da saborska procedura krene što prije, da se potpisi što prije počnu kontrolirati, da to ne traje predugo i očekuju da se brzo raspiše referendum. Dodali su da nema mjesta za pregovore, što ističu već duže vrijeme. Želimo naglasiti da su veliki doprinos uspjehu ove inicijative dali i povjerenici HSP-a kao županijski koordinatori, članovi koordinacija, voditelji potpisnih mjesta i ustrajni sakupljači potpisa građana. Hvala i čestitke svima!