10. Sportski susreti članova HSP-a – prijave do 13. rujna

Dragi naši, Hrvatski sindikat pošte i ove godine tradicionalno organizira sportske susrete za svoje članove. Ovo su već deseti, jubilarni susreti u našoj organizaciji i iznimno se veselimo našem ponovnom druženju i sportskom natjecanju.

Susreti će se održati, kao i lani, u Zaton Holiday Resortu, Dražnikova 76 t, Zaton, od 10. do 13. listopada 2024. godine.

Prijave kreću od ponedjeljka, 12. kolovoza i trajat će do petka, 13. rujna 2024.

Kao i ranijih godina, na susrete će se moći prijaviti i oni koji nemaju sportskih ambicija, ali se žele družiti, navijati ili samo dobro odmoriti. Mogućnost za odabir takvog načina sudjelovanja bit će ponuđena na prijavnici koju ćete moći pronaći kod svog sindikalnog povjerenika.

Na prijavnici ćete moći odabrati jednu od ponuđenih disciplina – mali nogomet (M), boćanje (Ž+M), odbojka (Ž+M), povlačenje konopa (Ž+M), pikado (Ž/M), tenis (Ž/M) i stolni tenis (Ž/M).

Molimo vas da na prijavnicama popunite SVE tražene podatke. Na prijavnici će biti potreban potpis vašeg neposrednog rukovoditelja, stoga vas molimo da se na vrijeme organizirate i usuglasite sa svojim nadređenima, odnosno da dogovorite korištenje godišnjeg odmora u navedene dane održavanja susreta.

Uz prijavnicu, potrebno je popuniti te potpisati i suglasnost, koju također možete zatražiti kod svog sindikalnog povjerenika.

Cijena “all inclusive” aranžmana je 135 eura po osobi, plativo u 5 mjesečnih rata. Dospijeće prve rate je na isplati plaće za listopad (isplata u studenom 2024.). Broj sudionika je ograničen, stoga valja požuriti s prijavama.

Vidimo se u Zatonu!